درباره دارا الکترونیک

شرکت دارا الکترونیک عضو گروه صنعتی پند از سال 1380 در کارخانه‌ای بالغ بر 7000 مترمربع در شهرک صنعتی اشتهارد شروع به فعالیت نمود. آغاز فعالیت شرکت بر اساس تامین نیاز بازار جهت ماشین‌های فروشگاهی، صندوق‌ها و سیستم‌های مکانیزه فروشگاهی بود و به سرعت سبد محصول خود رابا تولید انواع ترازو، باسکولت و باسکول سنگین تکمیل نمود و به عنوان یکی از برترین برندهای بازار در حوزه‌های بالا خود را معرفی نمود. در حال حاضر شرکت داراالکترونیک با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب فنی تعامل گسترده‌ای با شرکت های روز دنیا و همچنین با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند خود در حوزه تولید سیستم‌های پیشرفته توزین، ماشین آلات صنایع کشاورزی و ماشین های فروشگاهی در حال تولید و توسعه فعالیت خود میباشد.

پیام مدیر عامل

صنعت و تولید به عنوان مهمترین زیر ساخت توسعه اقتصادی کشور، مادامی که از سرمایه انسانی متخصص، متعهد و نوآور برخوردار باشد زمینه ساز رشد، توسعه، بالندگی و سازنده اقتصادی پویا و تولید محور می گردد.

ما در شرکت تولیدی" ماشین های صنعتی دارا الکترونیک" برآنیم با بهره گیری از نیرو های انسانی مجرب و به روز و همکاری با برترین برند های جهانی، بهترین و با کیفیت ترین محصولات در حوزه صنعت توزین و ماشین آلات صنعت کشاورزی را تولید و به مشتریان خود ارائه نمائیم.

چشم انداز : چشم انداز ما داشتن یک شرکت پیشرفته و دانش بنیان با رعایت تمامی استاندارد های جهانی در زمینه تولید و مهندسی معکوس ماشین آلات صنعتی، با هدف پوشش تمامی نیاز های مشتریان در داخل و خارج کشور می باشد.

تاریخچه دارا الکترونیک

 • سال 1380تاسیس شرکت دارا الکترونیک

  شرکت با هدف تولید ماشین های الکترونیکی، صندوق های فروشگاهی تاسیس گردید.
 • سال 1385ساخت دستگاه پوز

  در سال 1385 اولین دستگاه پوز کشور توسط شرکت دارا الکترونیک تولید شد.
 • سال 1389ساخت بارکدخوان صندوق پرداخت

  در سال 1389 بارکدخوان های صندوق پرداخت تولید و به بازار عرضه گردید.
 • سال 1390تولید انواع باسکولت و کفی باسکول

  در سال 1390 با توجه به تقاضای مشتریان اولین دستگاه های باسکول و کفی باسکول تولید گردید.
 • سال 1397تولید انواع ماشین آلات پرکن و بسته بندی

  در سال 1397 دستگاه پرکن و بسته بندی تولید و عرضه شد.
 • سال 1398تولید اولین دستگاه بوجاری

  در سال 1398 اولین دستگاه مدرن بوجاری طراحی و تولید گردید.

تیم دارا